SUP QUATRO CARVE PRO

carve-pro.jpg
  • promocja
Dostępność: Dostępna na zamówienie - 10 dni
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 7 099,00 zł 8 879,99 zł 7099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: QUATRO

Opis

SUP QUATRO CARVE PRO

Nowy Carve Pro został radykalnie zmieniony w porównaniu z poprzednimi latami, aby zapewnić znacznie lepsze wrażenia dla wioślarzy o wszystkich umiejętnościach i wadze. Seria zawiera nowy, większy Carve Pro dla cięższych wioślarzy, a także nową mniejszą deskę dla zaawansowanych, profesjonalnych jeźdźców o mniejszej wadze.

Nowe funkcje tej deski obejmują szybszy rocker, deski po prostu przyspieszają szybciej i mają większą prędkość maksymalną na fali, dzięki czemu skręty są bardziej ciasne. Możesz uczynić sesję łatwiejszą niż w poprzednich modelach. Szybszy rocker pomaga również zwiększyć prędkość wiosłowania, ułatwiając łapanie fal i wchodzenie w najlepsze pozycje. Jest to szczególnie widoczne na szybkich falach i zatłoczonych spotach. Prędkość jest ważna zarówno na małych, jak i dużych falach, a te nowe deski mają jej dużo.

Co więcej, nowy Carve Pro zapewnia większą wyporność dziobu w połączeniu z węższą szerokością, co naprawdę pomaga podczas upuszczania, szczególnie późne dropy na większych falach, gdy nie chcesz, aby nos zaczepił się. Cieńsze szyny zapewniają luźniejsze wyczucie i mniejszy promień skrętu. Nowa węższa ogólna szerokość jest szybsza, a płytszy ogon sprawia, że deska wydaje się mniejsza, co poprawia czucie deski surfingowej i zapewnia większe uwolnienie na górnym zakręcie.

Zintegrowany pokład stabilizujący zapewnia stabilną jazdę. To znacznie pomaga zmniejszyć zmęczenie, szczególnie w przypadku mniejszych desek typu tippy. Nowy Carve Pro jest wyposażony w podkładkę 3/4.

Opcja Thruster lub Quad umożliwia szeroki zakres strojenia. Na większych falach możesz naprawdę skorzystać z opcji quada, która zapewnia większą prędkość i przyczepność.

Carve Pro zapewnia spójne odczucie w całej gamie. Każda deska ma podobne właściwości surfingowe, z pewnym postępem w miarę zmniejszania się desek. 7'7 ”to najbardziej ekstremalna deska w całej gamie, podczas gdy większe deski z tej serii są nieco bardziej wyrozumiałe i ułatwiają surfowanie, dobrą zabawę i postępy.

Opinie o produkcie (0)

do góry