Czas realizacji zamówienia

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie w Polsce. Jeśli zamówiony produkt został zakupiony w dzień roboczy do godziny 12:00 zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dostarczyć Państwa zamówienie w czasie 24-48h. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem, aby oszacować czas realizacji zamówienia.

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy towar zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie lub za okazaniem potwierdzenia wykonania przelewu. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Istnieje również możliwość osobistego odebrania zakupionego towaru w naszych sklepach stacjonarnych po uprzednim kontakcie z obsługą.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji!

do góry