Menu
Testy trapezów Dakine
Testy trapezów Dakine
W zeszły weekend wspólnie z firmą DAKINE Polska zorganizowaliśmy testy trapezów z rocznika 2017 w szkole Windsurfingu Boards.pl u Adama Staszkiewicza w Jastarni! 
 
W sobotę pogoda niestety nie dopisała i spędziliśmy część dnia w deszczu jedynie na przymierzaniu trapezów bez schodzenia na wodę. Na szczęście w niedziele od rana pojawił się wiatr i słońce! Trapezy wyjechały na wodę zarówno kitesurfingowe jak i windsurfingowe! Największą popularnością cieszyła się nowa T-7, ponieważ hak został wyposażony w neoprenowy pad osłaniający hak oraz kite'owa C-1 w konfiguracji z ruchomym hakiem. Mimo, że na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że trapezy Dakine nie przeżywają radykalnych zmian co roku to nasi testerzy zauważyli spore różnice w nowych modelach i co niektórzy od razu zdecydowali się na zakup nowego trapezu.
 
W między czasie nasze trapezy przetestował także Ryszard MazuryWave, oto jego relacja:
 
"Trapezy sprawdzaliśmy w warunkach wave, jazdy na fali, przez sztuczki na deskach Twin Tip do pływania na hydroskrzydle( foilu) . 
W obydwu modelach firma Dakine postawiła na jakość wykonania pierwsza klasa , moim zdaniem do jazdy na fali super spisywał się trapez C1 z rozwiązaniem ruchomego haka- dobre trzymanie pleców i swoboda podczas jazdy na switchu ,
zaś do sztuczek freestylowych oraz do dłuższej jazdy na foilu poleciłbym flagowca Dakine Pyro ma oparcie pleców jak bym siedział w wygodnym fotelu, dobre trzymanie zero podnoszenia do góry trapezu, pełen komfort pływania."
 
Jeśli chcecie sami przekonać się jak działają trapezy Dakine to serdecznie zapraszamy!

Kolejne testy zaplanowane są na 12-13 sierpnia również w tej samej lokalizacji! Śledźcie nas na facebooku i dołączajcie do wydarzenia!
 
UWAGA! Między tymi terminami jest możliwość darmowego wypożyczenia trapezu na testy w sklepie Surfoteka.pl w Jastarni przy ul. Stelmaszczyka 19!
 
 
Telefon kontaktowy: 
 
Tomek 516 155 016

Nikodem 504 417 136

 

testy trapezów dakine  2017 Surfoteka w Jastarnii
 
test trapezu dakine 2017
 
Roman testuje trapez Dakine 2017
 
Testy trapezu windsurfingowego Dakine 2017
 
Przymierzanie trapezów Dakine 2017
 
Roman testuje windsurfingowy trapez Dakine 2017
 
Przymierzanie trapezów Dakine 2017 na brzegu
do góry