DESKA GOYA VOLAR CARBON FREERIDE SINGLE 2022/23/24

Dostępność: Zapytaj o dostępność- napisz do nas lub zadzwoń!
Cena: 9 829,00 zł 9829.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

DESKA GOYA VOLAR CARBON FREERIDE SINGLE 2022/23

Volar Carbon - deska, która została stworzona po to, aby w 100% cieszyć się windsurfingiem.

Volar Carbon to najbardziej przyjazna freeride'owa deska, która pozwala zrobić niesamowity progress, uczyć się nowych manewrów i po prostu cieszyć się pięknym sportem windsurfingu. Deska ta jest szybka i stabilna oraz przyspiesza z każdym podmuchem wiatru.

Podczas pływania na prostej i przy zwrotach Volar Carbon płynie naturalnie, dając rider'owi dodatkową pewność, aby nie bał się próbować nowych manewrów. Dzięki nowemu cieńszemu profilowi deski, nowy Volar Carbon sprawia wrażenie przyklejonego do stóp.

Każdy rozmiar został stworzony indywidualnie, aby dopasować deskę do konkretnych warunków. Większe objętości są szersze, a mniejsze rozmiary mają gładszą dolną krzywą, dzięki czemu deska posiada większą kontrolę potrzebną do pływania w cięższych warunkach.


Kilka ustawień strapów pozwala dostosować dechę do naszych potrzeb. Strapy możemy ustawić bardziej wewnętrznie lub bardziej zewnętrznie.

Volar Carbon posiada większą wyporność na rufie deski, dzięki czemu producenci mogli ją nieco skrócić. Dodatkowo taki shape utrzymuje krawędzie deski bardziej równolegle, przez co łatwiej jest wchodzić w ślizg. 

Ten nowy koncept deski, sprawia że łatwiej jest na niej utrzymać równowagę niezależnie czy pływasz w ślizgu czy nie. Z pewnością ta deska przeniesie Cię na wyższe levele windsurfingu. 

Rozpędzanie się na tej desce jest banalnie proste. Wystarczy tylko lekki szkwał aby wejść w ślizg i dalej płynąć w dziurach wiatrowych. Deska jest tak skonstruowana, że leży tuż nad wodą, a dzięki idealnie rozmieszczonym footstrapom zachowujesz maksymalną kontrolę i perfekcyjnie trymowanie.

Robienie ślizgowych ruf oraz maksymalna  prędkość w tegorocznym modelu także zostały poprawione. Wyjeżdżanie ruf w pełnym ślizgu, nie tracąc przy nich prędkości jeszcze nigdy nie było tak banalnie proste. 

Konstrukcja: Full Carbon.


Dostępna w rozmiarach: 100l, 110l, 120l, 130l, 145l


Konfiguracja: Power Box.

Opinie o produkcie (0)

do góry