DESKA GOYA BOLT FREERACE SINGLE 2022/23

Deska GOYA Bolt Pro Freerace Single 2021
  • promocja
Dostępność: Wysyłka 24h
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 6 600,00 zł 10 109,00 zł 6600.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

DESKA GOYA BOLT FREERACE SINGLE 2021

Bolt Pro to nasza propozycja bardzo przyjaznej użytkownikowi deski typu Race, która dzięki przygotowanej do tego skrzynce statecznikowej, może również posłużyć jako maszyna do foil'a. Bolt Pro to niebywale szybka deska z mocą zbliżoną do modelu Proton Pro jednak dużo bardziej wybacza błędów.

Jazda po czopie została ułatwiona dzięki specjalnemu kształtu dnia o kształcie litery V. Podobnie jak w naszej rasowej slalomówce, Bolt Pro posiada wycięcia na rufie, które pozwalają na ograniczenie powierzchni dna w momencie kiedy deska jest już w ślizgu. Pomaga to również w bardzo szybkim przyspieszaniu. Deska powstała zarówno dzięki cennym uwagom naszych klientów z całego świata jak i przy udziale naszego teamu w PWA, zaangażowanego w rozwój linii slalomowej Proton Pro.

Jako hybryda poprzedniej generacji i modelu Proton Pro, Bolt posiada płytszą podwójną konkawę na dnie i zredukowane V na rufie. Kształt dna tego modelu to mieszanka prędkości, komfortu i niczym nieskrępowanego przyspieszenia. Pod nogami jest bardzo stateczna, komfortowa i łatwa w prowadzeniu, a nieco wyższa, wejściowa sekcja rockera sprawia, że Bolt świetnie czuje się zarówno na płaskiej wodzie jak i na zafalowanym oceanie. Obniżona w stosunku do footstrapów pozycja szyny masztowej sprawia, że środek ciężkości został obniżony, co przekłada się na więcej mocy w kierunku dziobu deski.

 

Konstrukcja: Pro Full Carbon

Dostępne rozmiary: 97l, 107l, 117l, foil ready 127l foil ready, 137l foil ready

Konfiguracja: Single- centralny Tuttle Box/Deep Tuttle Box

Opinie o produkcie (0)

do góry