Bom Goya Slim Alu MONO Wave/Freestyle/Freeride

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 129,00 zł 1129.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Bom Goya Slim Alu MONO Wave/Freestyle/Freeride
Jednorurowa, aluminiowa konstrukcja Monocoque -  zapewnia niebywałą sztywność a jego ergonomiczny kształt idealnie pasuje do każdego rodzaju żagla. Doskonałą trwałość i wytrzymałość zapewnia wysoka klasa użytych do produkcji materiałów. Model Slim Aluminium to najwyższa klasa budżetowego bomu. Bardzo sztywny i wygodny.

  • Zredukowana średnica rurek 27, 1 mm. zapewnia najlepszą sztywność i mocny, pewny chwyt oraz niewiarygodny komfort użytkowania.
  • Bom wykonany został z jednej rury aluminiowej wykonanej z super sztywnego stopu Aluminium T6 - podstawowe rozwiązanie w najbardziej zaawansowanych, aluminiowych bomach na rynku.
  • Kształt Monocoque  zapewnia najlepsze ułożenie rąk względem żagla.
  • Mocne, odporne na zapiaszczanie klamry na podwójny pin, regulujące długość bomu.
  • Szeroki nok poprawia sztywność i zwiększa szerokość tylnej części bomu, dzięki czemu żagiel swobodniej układa się po bomie.
  • Pokryty miękką, antypoślizgową pianką EVA zapewniającą pewny chwyt

Głowica ze zintegrowaną manszetą. Reduktor jest dodawany w komplecie i zintegrowany w możliwie najlepszy sposób co zapewnia dokładne dopasowanie do masztu i pożądaną sztywność połączenia. Dodatkowo reduktor jest zaprojektowany tak, aby nie wypadał samoistnie kiedy klamra bomu jest otwarta, dzięki temu zgubienie go jest praktycznie niemożliwe.

Opinie o produkcie (0)

do góry