Żagiel Ezzy Legacy Freeride/Wave 2017

Dostępność: Zapytaj o dostępność- napisz do nas lub zadzwoń!
Cena: 1 850,00 zł 1850.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Ezzy

Opis

To czym jest żagiel EzzyLegacy najlepiej obrazuje wypowiedz Kevin`aPritchard`a -  Team Rider`a ze stajni EzzySails:

„Legacy posiada wszystko czego potrzebujesz bez żadnych zbędnych dodatków. Budową  przypomina mi czasy, kiedy tworzone były żagle na zamówienie z myślą o wykorzystaniu ich na zawodach, bez  niepotrzebnych zagrywek marketingowych. Klasyczny design Ezzy`go, czystota i prosta.”

Żagiel EzzyLegacy nie przestaje się ciągle rozwijać. W nowym żaglu poczujemy większą kontrolę przy szerszym zakresie wiatrowym. Nowe Legacy staję się jeszcze mocniejsze dzięki wykorzystaniu  włókien o wysokiej gęstości  SpectraX Film oraz kombinacji  epoksydowych i tradycyjnych listew. 

Legacy 2016 został stworzony dla riderów którzy szukają w żaglu idealnego stosunku jakości do ceny. Mniejsze żagle skategoryzować można jako żagle wave / „ bump and jump”  , natomiast  większe rozmiary zostały stworzone by odczuć  przyjemność z czystego freeridowego pływania.

Główne zmiany w modelu Ezzy Legacy 2016

1) Zabezpieczenie bloczka.

2)  Żagiel posiada nowy system taklowania - CailbratedDownhaul System

3) Wszyty na stałe bloczek ze stali nierdzewnej ułatwiający taklowanie.

4)  Poprawiono  budowę i zachowanie listew poprzez wykorzystanie kombinacji  epoksydowych i tradycyjnych listew.Dzięki czemu uzyskano jeszcze większa wytrzymałość i  stabilny profil żagla.

5) W nowym Ezzy Legacy 2016 został dodany ochraniacz masztu.

6) Zupełnie nowe kolory.

7) Odświeżony design.

8) Wszystkie żagle posiadają dłuższy, możliwy do usunięcia pasek vario top.

9)  Dwie pierwsze listwy zostały umieszczone w dakronowej kieszeni listwowej.

 

Nie ma potrzeby zakupu nowego masztu. Legacy pasuje do wszystkich masztów produkowanych w obu standardach, zarówno SDM jak i RDM.

Każdy żagiel przed opuszczeniem fabryki jest otaklowany na maszcie a listwy zostają napięte, żagiel jest sprawdzony przygotowany do użycia.

Opinie o produkcie (0)

do góry