Żagiel Goya Mark 2 Pro Freerace 2021 Yellow

2020_Goya_Windsurfing_Mark_2_Pro_Yellow.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 2 899,00 zł 3 250,00 zł 2899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Mark 2 Pro 6-Listwowy Freerace

 

Mark 2 Pro to 2-kamberowy żagiel typu performance freerace. Wszystkie rozmiary są kompatybilne zarówno z masztami RDM jak i SDM.

Mark 2 Pro oferuje prędkość prawie jak 4 kamberowy żagiel speed bez konieczności taklowani większego niż zwykle rozmiaru. Ten model oferuje prędkość i zakres bez uczucia siłowania się z dinozaurem. Mark 2 Pro najlepiej używać zgodnie ze swoją skalą zakresu, bez zakładania większego rozmiaru dla efektu lekkiego przeżaglowania. Został wycięty tak żeby mieć pełno mocy z zamysłem pływania z rozmiarem tak małym jak się da dla danej deski. To oznacza, że Twój żagiel jest łatwiejszy w kontroli bo jest po prostu lżejszy, a Ty dzięki jego krojowi możesz uzyskać najlepsze właściwości i wycisnąć z deski wszystko, bez zbędnego zmęczenia.

Mark 2 Pro jest bardzo interaktywny, można go ustawić i ciąć naprzód pełną parą, ale szybka zmiana kierunku, ostry kąt na wiatr czy nagły zwrot nie stanowią dla niego problemu. To żagiel High-Performance oparty o projekty rasowych żagli race, zaplanowany tak aby równie dobrze działać z deskami slalomowymi co z hydrofoilem. Projektowany z myślą o prawdziwym ściganiu oraz foilu, najlepiej nadaje się do używania z naszą deską Proton Pro.

Mark 2 Pro to kombinacja zachwycającego górnego zakresu prędkości, poszerzonego dolnego zakresu odpalania, niespotykanej kontroli i stabilności.

 

Konstrukcja: Pro Monofilm, Bi-Ply + Scrim

Dostępne rozmiary: 5.4, 5.8, 6.2, 6.6, 7.2, 7.8, 8.5, 9.5

Opinie o produkcie (0)

do góry