Żagiel Goya Guru X Pro Wave 2019 Blue

Żagiel Goya Guru X Pro Wave 2019 Blue
  • promocja
Dostępność: Zapytaj o dostępność- napisz do nas lub zadzwoń!
Cena: 1 749,00 zł 2 815,00 zł 1749.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Żagiel Goya Guru X Pro Wave 2019 - 4 listwowy controlwave

Guru X Pro żagiel wave w klasycznym wydaniu. Dowiódł swojej wartości na polu walki już nie raz. Jest popularny i idealny dla każdego ridera szukającego lekkiej transmisji mocy, rewelacyjnej kontroli i wavowego stylu w trakcie pływania.

Nowy Guru X Pro wyposażony został w nową konstrukcję kieszeni masztowej z udziałem materiału SCRIM™, który bardzo poprawia reaktywność okna środkowego PCV. W sezonie 2019, wydłużyliśmy rozmiar 2.7 po bomie do długości 127/130 tak aby lepiej pasował do naszych bomów.

Guru X Pro to produkt ponad dekady, stabilnego procesu projektowego i ewolucji kształtów. Wciąż pozostaje ulubionym żaglem wielu na całym świecie, a to za sprawą swojej lekkiej charakterystyki, delikatnego przekazywania mocy, rewelacyjnej kontroli i komfortu użytkowania. Krój żagla w połączeniu z oknem centralnym PCV sprawiają, że żagiel jest bardzo lekki w rękach, pozwalając na długie sejse na wodzie bez dużego zmęczenia. Guru X Pro szczególnie uwydatnia swoje cechy w warunkach jazdy z falą down the line, onshore, cross onshore oraz na czopie przy dużym zapasie mocy w żaglu. Może być używany szeroką gamą konfiguracji stateczników, od single fina przez twina i thrustera, aż po quada. W dodatku przy odrobinie dbałości, okno z PCV pozostanie w idealnym stanie przez cały okres życia żagla.

 

Konstrukcja: Pro Vinyl + X-Ply + Scrim

Dostępne rozmiary: 2.7, 3.0, 3.3, 3.7, 4.0, 4.2, 4.5, 4.7, 5.0, 5.3

 

Opinie o produkcie (0)

do góry