Żagiel Goya Fringe X Pro Wave 2021 Fuchsia

2020_Goya_Windsurfing_Fringe_X_Pro_Fuchsia.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 2 449,00 zł 2 790,00 zł 2449.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Fringe X Pro 3-Listwowy Surfwave

 

Fringe X Pro Posiada okno środkowe z tego samego co Fringe Pro materiału, jednak zostało ono dodatkowo wzmocnione super-wytrzymałą nicią Spectra.

Czysty surfing z żaglem i dużo, dużo więcej. Fringe Pro to najlżejszy żagiel w linii Goya. Charakteryzuje się bardzo płynnym przekazywaniem mocy oraz prawie bezwysiłkowym prowadzeniem i właśnie dlatego jest ulubionym modelem Keitha Teboula oraz bardzo częstym wyborem dla Loicka Lesauvage i Jasona Diffina. Super niska waga w połączeniu z lekkim prowadzeniem, czynią z modelu Fringe Pro maszynę do surfingu z asystą mocy. Dolna listwa połączona bezpośrednio z nokiem bomu dodaje tony precyzji podczas wykonywania manewrów na fali. Pozwala pływać z finezją i poczucie bezpieczeństwa dzięki będącej pod ręką mocy. Dodatkowo wielkie okno środkowe nie ogranicza w żaden sposób widoczności, pozwalając idealnie ocenić timing w jeździe na fali. Złoty dotyk idealnie definiuje zachowanie tego żagla na falach.

Fringe Pro ma jednak do zaoferowania dużo więcej niż tylko rewelacyjne właściwości wave.  Z największym zakresem rozmiarów wśród 3-listwowych żagli na rynku, od 2.8 do 6.3, Fringe Pro to bardzo częsty wybór lżejszych Riderów, czy też tych, którzy poszukują super lekkiego żagla generującego lift na słabe i lekkie wiatry, albo lekkiego żagla do długiego pływania bez zmęczenia. Jest również rewelacyjną maszyną do pływania z foilem, a to za sprawą swojej charakterystyki ciągu, dzięki której pozwala odpalić w najmniejszych podmuchach. Rekreacyjne pływanie na foilu to z żaglem Fringe Pro prawdziwe błogosławieństwo.

 

Konstrukcja: Pro X-Ply + Scrim

Dostępne rozmiary: 2.8, 3.0, 3.3, 3.7, 4.0, 4.2, 4.5, 4.7, 5.0, 5.3, 5.5, 5.7, 6.0, 6.3

Opinie o produkcie (0)

do góry