Żagiel Goya Bounce Pro Freestyle 2021 Fuchsia

2020_Goya_Windsurfing_Bounce_Pro_Fuchsia.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 2 549,00 zł 2 800,00 zł 2549.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Bounce Pro 4-Listwowy Freestyle

 

Masywny lift i łatwość rotacji są siłą napędową do newschoolowych manewrów freestyle. Są też siłą napędową nowej odsłony modelu Bounce Pro, będącego dzieckiem naszego freestylowego teamu projektowego złożonego z Antoina Alberta, Yardena Meira, Jaya Lee i Roba Warwicka.

Lekkość piórka w połączeniu z trwałością wymaganą od żagli freestyle. Aby stworzyć najlżejszy żagiel freestyle, trzeba ściąć z niego wszystko co zbędne i ta filozofia przyświecała nam przy tworzeniu Bounce Pro.

Superlekkie panele monofilmowe, Bi-Ply, Scrim , minimalne wykończenia, profil srodka ożaglowania dedykowany do generowania liftu, super płynna rotacja. Wszystkie te detale przyczyniają się do lekkości tej czysto freestylowej maszyny.

Nowy Bounce Pro otrzymał poprawione obrysy z krótszymi długościami po bomie w rozmiarach 3.8, 4.2, 4.4 i 4.8 co przyczyniło się do poprawy kontroli i łatwości wykonywania manewrów rotacyjnych i typu duck. Więcej profilu w przedniej części daje lepszy lift i pop, a poprawiona pozycja dolnej listwy ułatwia jej rotację, zwiększając transfer mocy w górę.

 

Konstrukcja: Pro Bi-Ply + Scrim

Dostępne rozmiary: 3.8, 4.2, 4.4, 4.8, 5.1, 5.4, 5.6

Opinie o produkcie (0)

do góry