Żagiel Goya Banzai X Pro Wave 2021 Blue

2020_Goya_Windsurfing_Banzai_X_Pro_Blue.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 2 449,00 zł 2 850,00 zł 2449.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Banzai X Pro 4-Listwowy Powerwave

 

W odróżnieniu od Banzaia Pro, Banzai X Pro posiada w centralnym oknie dodatkowe wzmocnienie z supermocnej nici z materiału Spectra.

Banzai X Pro to wybór naszych teamriderów Levi Sivera oraz Marino Gherardiego (obecny mistrz PWA Youth). Banzai X Pro jest nasza odpowiedzią i rozwiązaniem na wszystkie stawiane przed nowoczesnym żaglem wave wymagania- lekkość, szeroki zakres wiatrowy, bezpośredni sposób przekazywania mocy, elastyczność, manewrowość i precyzyjne prowadzenie. Możliwości tego żagla są niezrównane!

Unikatową cecha modelu Banzai X jest możliwość precyzyjnego kontrolowania go za pomocą tylnej ręki. Środek ciągu umieszczony jest z przodu, ale zawsze kiedy tego potrzebujesz, napędzając się na falę do skoku czy też w trakcie jazdy z falą, możesz dobrać żagiel tylną ręką, dodając mu błyskawicznie przyspieszenia i mocy. Taka charakterystyka pozwala osiągnąć bezpośrednie połączenie z żaglem i perfekcyjną kontrolę nad tym kiedy żagiel ma być pełen mocy, a kiedy ma stawać się neutralny w rękach. Pozostajesz połączony z żaglem niezmiennie, w trakcie całego manewru. Marcilio Browne pracował bardzo dużo nad tym konceptem, kładąc nacisk na feeling bezpośredniego połączenia z żaglem, który gwarantuje nadzwyczajną kontrolę i pewność siebie nawet w najbardziej skomplikowanych trickach. Na rynku można zaobserwować trend projektowania żagli o bardziej neutralnym czuciu i na to również jest miejsce w palecie Goya, ale Banzai X Pro zaprojektowany został dla bardziej bezpośredniego i błyskawicznego wpływu ridera na sprzęt.

 

Konstrukcja: Pro X-Ply + Scrim

Dostępne rozmiary: 3.15, 3.4, 3.7, 4.0, 4.2, 4.5, 4.7, 5.0, 5.3, 5.5, 5.7, 6.0, 6.3

Opinie o produkcie (0)

do góry