Żagiel Goya Banzai Pro Wave 2021 Red

2020_Goya_Windsurfing_Banzai_Pro_Red.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 2 399,00 zł 2 810,00 zł 2399.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Banzai Pro 4-Listwowy Powerwave

 

Banzai Pro to podstawowe narzędzie naszych Riderów wave- mistrza świata PWA Wave Marcilio Browne oraz Loicka Lesauvage.. Banzai Pro jest nasza odpowiedzią i rozwiązaniem na wszystkie stawiane przed nowoczesnym żaglem wave wymagania- lekkość, szeroki zakres wiatrowy, bezpośredni sposób przekazywania mocy, elastyczność, manewrowość i precyzyjne prowadzenie. Możliwości tego żagla są niezrównane!

Unikatową cecha modelu Banzai jest możliwość precyzyjnego kontrolowania go za pomocą tylnej ręki. Środek ciągu umieszczony jest z przodu, ale zawsze kiedy tego potrzebujesz, napędzając się na falę do skoku czy też w trakcie jazdy z falą, możesz dobrać żagiel tylną ręką, dodając mu błyskawicznie przyspieszenia i mocy. Taka charakterystyka pozwala osiągnąć bezpośrednie połączenie z żaglem i perfekcyjną kontrolę nad tym kiedy żagiel ma być pełen mocy, a kiedy ma stawać się neutralny w rękach. Pozostajesz połączony z żaglem niezmiennie, w trakcie całego manewru. Marcilio Browne pracował bardzo dużo nad tym konceptem, kładąc nacisk na feeling bezpośredniego połączenia z żaglem, który gwarantuje nadzwyczajną kontrolę i pewność siebie nawet w najbardziej skomplikowanych trickach. Na rynku można zaobserwować trend projektowania żagli o bardziej neutralnym czuciu i na to również jest miejsce w palecie Goya, ale Banzai Pro zaprojektowany został dla bardziej bezpośredniego i błyskawicznego wpływu ridera na sprzęt.

Centralne okno wykonane jest z materiału B-Ply, który jest znacznym ulepszeniem w porównaniu do monofilmu. Bi-Ply to laminowane dwie cieńsze warstwy monofilmu najwyższej jakości, który odznacza się 3 razy wyższą trwałością niż klasyczny monofilm. Poprawia to również odporność na załamania, pęknięcia oraz wpływ promieniowania UV. Jest co prawda dwa razy droższy niż zwykły materiał jednak dużo większa wytrzymałość, trwałość oraz mniejszy ciężar w pełni rekompensują jego cenę.

 

Konstrukcja: Pro Bi-Ply + Scrim

Dostępne rozmiary: 3.15, 3.4, 3.7, 4.0, 4.2, 4.5, 4.7, 5.0, 5.3, 5.5, 5.7, 6.0, 6.3

Opinie o produkcie (0)

do góry