Deska Quatro Pyramid Pro Surfwave Thruster 2020

2020_Quatro_Windsurfing_Pyramid_Pro 2.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 8 199,00 zł 9 450,00 zł 8199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: QUATRO

Opis

Pyramid Pro Surfwave Thruster

 

Keith Teboul: „Najnowsza odsłona Pyramid Pro to shape z którego jestem bardzo dumny. Chciałem stworzyć zupełnie nowy koncept dna, który będzie zawierał w sobie najlepsze cechy kształtów typu concave i vee, zapewniając maksymalnie najszybszy przepływ wody. Stworzyłem połączenie obu tych kształtów dna, które nazywam con-vee.

Krótko mówiąc, przednia część spodu deski ma pełny shape typu single concave, przechodzący w kształt vee w sekcji footstrapów, która jest w konkawę idącą od dziobu, a w sekcji poza footstrapami przechodzi w samodzielny kształt typu vee, aż do rufy deski.

Takie dno nadaje nieprawdopodobnie szybkie odpalanie, dodaje prędkości w górnym zakresie prędkości, a także pozwala lepiej i dłużej zachować ślizg w dziurach wiatrowych, bez dużej utraty szybkości. Dodatkowo brzegi konkawy zostały zbliżone do burt, poprawiając ich przyczepność podczas manewrów i zmian kierunku na fali. To uczucie bez, którego nie będziesz już chciał pływać kiedy tylko spróbujesz!

W efekcie zmian dna, obrys ogólny deski Pyramid również się zmienił. Model ma teraz nieco pełniejszy nos i bardziej równoległe burty, a także węższą rufę. Takie kształt pozwala na bardzo synergiczną pracę dna, burt, rockera i obrysu deski.

Super szybka, bardzo manewrowa i przyczepna. Wszystkie cechy przez pryzmat, których musi być oceniana każda progresywna deska wave, zostały zawarte w modelu Pyramid!”

 

Konstrukcja: Pro Carbon Monocoque

Dostępne rozmiary: 72l, 77l, 82l, 87l, 92l

Konfiguracja: Thruster- centralny US Box + boczne Mini Tuttle

Opinie o produkcie (0)

do góry