Deska Quatro Cube Pro Controlwave Quad 2020

2020_Quatro_Windsurfing_Cube_Pro 2.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 7 999,00 zł 9 450,00 zł 7999.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: QUATRO

Opis

Cube Pro Allround Quad

 

Keith Teboul: „Przy projektowaniu nowej odsłoy modelu Cube Pro, pracowaliśmy kładąc maksymalny nacisk na wczesne odpalanie, i zapewnieniu każdej możliwej ilości przyspieszenia jakiej potrzebujesz w każdym momencie. Niczym deska z turbo.

Zachowaliśmy stabilność tej deski dzięki pełniejszemu i nieco bardziej równoległemu kształtowi burt, co pomaga zachować prędkość w bottom turnie i jeździe backside, zwłaszcza w warunkach side do side-on shore, w których zakręty do czoła fali są dłuższe i wymagają więcej mocy niż w typowych warunkach down the line.

Pełny kształt vee na dnie połączony z podwójną konkawą, daje o sobie znać ultra szybki odpalaniem i trzymaniem w skręcie, niezależnie od tego czy jest on ciasny czy długi.

Dodatkowo zachowaliśmy rufę w kształcie Diamond Squash co skutkuje dodatkową stabilnością, wsparciem i komfortem przy niesamowitym przyspieszeniu jakie posiada ten model.

Poprawiona pozycja stateczników gwarantuje przyczepność w każdej sekcji fali  i pod każdym kątem w jakim ustawisz deskę. Cube to przepustka do radykalnych i zdecydowanych manewrów na fali, również w warunkach, w których normalnie czop wytrąciłby Cię z równowagi. Jest niczym siatka bezpieczeństwa zarówno na małych jak i dużych falach, tych o idealnych kształtach i tych trochę mniej idealnych.”

 

Konstrukcja: Pro Carbon Monocoque

Dostępne rozmiary: 75l, 82l, 87l, 93l, 98l, 106l

Konfiguracja: Thruster/Twin- centralne Short US Box + boczne Mini Tuttle

Opinie o produkcie (0)

do góry