Deska GOYA One 3 Pro Freewave Thruster 2020

2020_Goya_Windsurfing_One_3_Pro.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 7 899,00 zł 9 199,00 zł 7899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

One 3 Pro Freewave Thruster

 

Najnowsza linia One 3 Pro ewoluowała w kierunku progresywnego Freewave, o bardziej równoległych kształtach, czerpiąc z nowoczesnych desek surfingowych, a jednocześnie zachowując swóją ogólna koncepcję deski spełniającej wymagania użytkowników pod katem bycia jedną deską do pływania wave, freestyle oraz freeride.

Nowy, bardziej równoległy obrys poprawia jakość i komfort pływania podczas dłuższych przejażdżek po większym i mniejszym czopie, a nieco szersza rufa usprawnia odpalanie, zwiększa komfort, zwinność i stabilność. Wszystkie rozmiary mają teraz rufę swallow tail. Nieco niższa linia rockera na wejściu sprawia, że deska szybciej i naturalniej wchodzi w ślizg. Wyporność jest bardziej równomiernie rozłożona na całej długości deski, aby zwiększyć stabilność jazdy. Kształt dna również został poprawiony, w celu zwiększenia przyspieszenia i powierzchni ślizgowej, a to za sprawą płytszego vee i podwójnej konkawy.

Wszystkie rozmiary mają teraz centralny statecznik w systemie Power Box oraz boczne mini Tuttle co owocuje prostotą użytkowania i łatwością zmiany finów na większe rozmiary do dużych żagli.

 

Konstrukcja: Pro Carbon Monocoque

Dostępne rozmiary: 85l, 95l, 105l, 115l

Konfiguracja: Thruster- centralny Power Box + boczne Mini Tuttle

Opinie o produkcie (0)

do góry