Deska GOYA Custom 4 Pro Wave Quad 2021

2020_Goya_Windsurfing_Custom_4_Pro.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 8 199,00 zł 9 499,00 zł 8199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Custom 4 Pro Surfwave Quad

 

To jest to! Najnowsza i najlepsza ewolucja deski wave od dwóch mistrzów świata, Marcilio browne i Francisco Goyi. Custom 4 to niesamowity pro model, wprost z ich quiverów do Twojego. Deska typu custom performance wdrożona do seryjnej produkcji. Inicjały Marcilio Browne nie są na niej przypadkowe!

Nowe quady delikatnie urosły na szerokość w środkowej sekcji oraz otrzymały nieco więcej powierzchni na rufie, jednocześnie utrzymując swoje długości. Grubość została nieco zmniejszona w porównaniu do poprzedniej generacji, ale stworzony przez nas rocker jest na tyle dobry, że zachował ogólny zarys z poprzedniego modelu. Został jednak stuningowany w kierunku rockera o surfingowej charakterystyce z nieco niższą sekcją początkową i wyższym podbicie rufy. Taka zmiana w kształcie pozwala desce znacznie lepiej wpasować się w kształty fal, zachowując szybkie odpalanie deski oraz rewelacyjne trzymanie prędkości w skrętach. Dno posiada płytszą konkawę, czyniąc deskę szybką i zdecydowaną w prowadzeniu. Nowością są również podwójne inserty tylnego footstrapa, które raz na zawsze eliminują problem obracania się strapa w insertach.

Zainspirowani młodzieżą z naszego teamu fabrycznego, zdecydowaliśmy się dodać nowy rozmiar o wyporności 60 litrów. Czuliśmy, że musimy umożliwić młodszym, dorastającym riderom dostęp do prawdziwych desek wave. Kształt nowego rozmiaru charakteryzuje się węższym rozstawem strapów oraz cofniętymi w kierunku rufy insertami i szyną masztową. Zapewnia to lżejszym i mnie silnym użytkownikom lepszą stabilność.

 

Konstrukcja: Pro Carbon Monocoque

Dostępne rozmiary: 60l, 68l, 74l, 79l, 84l, 89l, 94l, 104l, 114l

Konfiguracja: Quad/Twin- centralne Short US Box + boczne Mini Tuttle

Opinie o produkcie (0)

do góry