Deska GOYA Custom 3 Pro Surfwave Thruster 2021

2020_Goya_Windsurfing_Custom_3_Pro.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 8 199,00 zł 9 499,00 zł 8199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Custom 3 Pro Surfwave Thruster

 

Najnowszy Custom 3 Pro stał się żywszy, żwawszy i trochę bardziej uniwersalny dzięki nowym, progresywnym rockerom, bardziej równoległym burtom i przeprojektowanemu kształtowi dna. Jest teraz bardziej zwinna i surfingowa.

Przy zachowanej, ogólnej krzywiźnie dna, Custom 3 posiada teraz niższy rocker w początkowej sekcji oraz wyższy w sekcji rufy. Taka zmiana pozwala desce odpalać szybciej przy jednoczesnym, lepszym przechodzeniu przez skręty. Zarys dziobu i rufy zostały delikatnie przedłużone, owocując bardziej równoległym obrysem całej deski, poprawiając przejście z burty na burtę podczas zian kierunku z bottom turna na top turn. Nieco cieńszy profil nadaje desce więcej mocy, a także poprawia komfort i zakres użytkowania z różnymi rozmiarami żagli. Połączenie trzech stateczników z podwójną konkawą V oraz równoległymi burtami sprawia, że Custom 3 to prawdziwy thruster o bardzo progresywnych i nowoczesnych kształtach. Podwójne inserty tylnego strapa eliminujaproblem obracania się śruby w insercie.

Brawzinho używa tego modelu na mniejszych falach lub na spotach on-shore gdzie potrzeba dużo mocy. Dlatego właśnie ten model nosi jego inicjały.

Jak można porównać model Custom 3 Pro do desek z serii One 3 Pro? Custom 3 Pro posiada bardziej radykalną linię i jest nastawiona głównie na pływanie wave natomiast One 3 Pro to deska, którą można używać z powodzeniem zarówno jako wave jak i freeride czy freeestyle.

 

Konstrukcja: Pro Carbon Monocoque

Dostępne rozmiary: 75l, 81l, 86l, 91l, 98l, 106l

Konfiguracja: Thruster- centralny Short US Box + boczne Mini Tuttle

Opinie o produkcie (0)

do góry