Deska GOYA Carrera Pro Freeride 2020/2021

Deska GOYA Carrera Pro Freeride 2019/2020
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 6 799,00 zł 8 899,00 zł 6799.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Deska GOYA Carrera Pro Freeride 2019/2020

Linia Carrera Pro bezkompromisowo zaspokaja potrzeby użytkowników, którzy lubią jazdę freecarve. Doświadczanie tej deski to poczucie zwinności, szybkości, świetnego przyspieszenia, manewrowości i najwyższej jakości wykonania.

Deski typu freecarve są z reguły węższe niż typowe modele freeride, projektowane dla bardziej zaawansowanych freeriderów, zapewniają szybsze wchodzenie w ślizg przy lepszej technice, z możliwością ustawiania deski niczym modeli slalom, na burcie zawietrznej.

Dawniej tylko deski Race były budowane tak jak dziś budowana jest Carrera Pro. Nawet dziś nie ma na rynku żadnej innej deski Freecarve zbudowanej w ten sposób. Użyliśmy do jej produkcji tylko najlepszych materiałów i kompozytów używanych w deskach race, które nadają poczucia używania modeli wyścigowych i pozwalają odkrywać to większej grupie windsurferów.

Carrera Pro to najlepsze osiągi, będące pod ręką zawsze tam gdzie i kiedy tego chcesz. Najlepiej sprawdza się w połączeniu z żaglem Nexus Pro Freeride, pokrywając wszystkie warunki od płaskiej wody z lekkim wiatrem, aż po zafalowane akweny silnowiatrowe. Carrera Pro Jest niebywale szybka!

 

Konstrukcja: Pro Full Carbon

Dostępne rozmiary: 116l, 130l, 144l

Konfiguracja: Single- centralny Power Box

 

Opinie o produkcie (0)

do góry