Deska GOYA Air Freestyle Series 2020/2021

Dostępność: Zapytaj o dostępność- napisz do nas lub zadzwoń!
Cena: 9 299,00 zł 9299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Deska GOYA Air Freestyle Series 2019/2020

Antoine Albert: „Pracowaliśmy bardzo intensywnie nad prędkością i popem tego modelu. Kiedy po raz pierwszy przetestowałem nową Air Pro, byłem zaskoczony i zachwycony tym jak szybko i eksplozywnie ta deska przyspiesza, nawet w warunkach zafalowania czy dużego i gęstego czopu. Ta prędkość bardzo pomaga w skakaniu wyżej, zwłaszcza w połączeniu z przeprojektowaną rufą. Air Pro została zwężona i minimalnie zmniejszona w stosunku do poprzedniej edycji, a zaowocowało to poprawiona kontrolną w silnym wietrze. Oznacza to, że ten shape jest też nieco bardziej radykalny.

Dodaliśmy mniejszy rozmiar do tego modelu, aby sprostać wymaganiom super silno-wiatrowego freestylu oraz umożliwić korzystanie z Air Pro dzieciakom i lżejszym riderom. Osobiście korzystam z produkcyjnej wersji tej deski podczas wszystkich zawodów freestylowych na cały świecie i jestem pewien, że zajęcie 7-ego miejsca w ogólnej klasyfikacji freestyle PWA, bez niej nie byłoby możliwe.”

Jay Lee: „Gruba, kwadratowa rufa jest prawdziwym błogosławieństwem, które pozwala inicjować manewry szybciej i bardziej zdecydowanie. Możesz latać wyżej, a cała gama manewrów typu sliding jest dużo łatwiejsza. Air Pro jest fabrycznie wyposażona w najnowszy statecznik MFC, model GE G10, który pracuje z nią w idealnej symbiozie.”

 

Konstrukcja: Pro Carbon S-Glass

Dostępne rozmiary: 89l, 99l, 106l

Konfiguracja: Single- centralny US Box

 

Opinie o produkcie (0)

do góry