Bom Goya Super Skinny Carbon MONO WIDE 24,5 mm

Bom Goya Slim Carbon MONO WIDE 24,5 mm
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 599,00 zł 3 349,00 zł 2599.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Bom Goya Super Skinny Carbon MONO WIDE 24,5 mm

Teraz nowa konstrukcja! Jeszcze sztywniejsza i do tego szersza wersja naszego najlepszego bomu o super cienkiej średnicy 24,5 mm. Teraz możesz otaklować swoje żagle jeszcze pełniej, zwiększając tym samym ich zakres wiatrowy!
Jednorurowa carbonowa konstrukcja Monocoque -  zapewnia niebywałą sztywność a jego ergonomiczny kształt idealnie pasuje do każdego rodzaju żagla. Doskonałą trwałość i wytrzymałość zapewnia wysoka klasa użytych do produkcji materiałów. Model Skinny Carbon to prawdziwa rewolucja w bomach carbonowych. Super sztywny, niebywale wygodny i lekki. Szczególnie jego właściwości docenią riderzy z większymi dłońmi.

 

  • Zredukowana średnica rurek 24,5 mm, zapewnia najlepszą sztywność i mocny, pewny chwyt oraz niewairygodny komfort użytkowania.
  • Bom wykonany został z jednej rury węglowej wykonanej w technologii prepreg - podstawowe rozwiązanie w najbardziej zaawansowanych bomach na rynku.
  • Kształt Monocoque  zapewnia najlepsze ułożenie rąk względem żagla.
  • Mocne, odporne na zapiaszczanie klamry na podwójny pin, regulujące długość bomu.
  • Szeroki nok poprawia sztywność i zwiększa szerokość tylnej części bomu, dzięki czemu żagiel swobodniej układa się po bomie. Dodatkowo jest on zabezpieczony specjalnymi piankami na zagięciu, aby się nie rysował i nie niszczył w trakcie taklowania.
  • Pokryty miękką, antypoślizgową pianką EVA zapewniającą pewny chwyt

Głowica ze zintegrowaną manszetą. Reduktor jest dodawany w komplecie i zintegrowany w możliwie najlepszy sposób co zapewnia dokładne dopasowanie do masztu i pożądaną sztywność połączenia. Dodatkowo reduktor jest zaprojektowany tak, aby nie wypadał samoistnie kiedy klamra bomu jest otwarta, dzięki temu zgubienie go jest praktycznie niemożliwe.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry