2019/2020 Maszt GOYA Direct Drive RDM 85%

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 1 979,00 zł 1979.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

 Maszt GOYA Direct Drive RDM 85%

Nowe maszty Goya DIRECT DRIVE™ dzięki technologii DIAGONAL FLEX™ uzyskują niezwykłe krzywizny  gięcia przy zachowaniu wszystkich niezbędnych parametrów sztywnościowych.

 

GOYA Direct Drive  RDM  85% Carbon -  Niezwykle wytrzymały maszt o osiągach i szybkości pracy jak te o  100 % zawartości węgla. Niemal tak wytrzymały jak nasz model do najcięższych zastosowań o zawartości węgla 90%. Jeżeli poszukujesz masztu nieco lżejszego niż 90%, a pływasz w warunkach dużych fal jednak nie tak dużych jak Jaws czy Maverics, 85% to maszt dla Ciebie!

Większość zawodników teamu Goya Windsurfing używa właśnie tych masztów ze względu na to, że jest to najlepszych stosunek pracy masztu do jego odporności na złamania w najbardziej radykalnych warunkach!

 Maszt Goya stopniowo dostosowuje swoje ugięcie do  rozmiaru żagla. Konstrukcja Direct Drive umożliwia przejście od najmniejszego  do najdłuższego rozmiaru z zachowaniem tych samych procentów gięcia (IMCS). Maszt posiada grubsze ścianki w celu zapewnienia maksymalnej wytrzymałości podczas największego mielenia na falach.

Kompozyty użyte do produkcji masztów są na najwyższym poziomie z najlepszych komponentów używanych także w przemyśle lotniczym.

Charakterystyka masztów Goya jest najbardziej zbliżona do Constant Curve w związku z czym maszty są odpowiednie do większości żagli dostępnych na rynku. Szczególnie dobrze sprawdzą się z żaglami: Naish, Duotone, North Sails, Ezzy, Simmer, Gaastra, Loft Sails, Point 7, Maui Sails.

Z czystym sumieniem możemy polecić ten maszt jako jeden z najbardziej wytrzymałych dostępnych na rynku!

Maszty objęte są dwu letnią gwarancją producenta obejmującą złamania. W cenie masztu znajduje się pokrowiec.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry