Żagiel NEILPRYDE Combat HD 2021

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 319,00 zł 3319.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: NEILPRYDE

Opis

Combat HD

Legendarny żagiel Combat to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy pragną pływać na fali. Niezależnie od charakterystyki spotu, kierunku wiatru i fali - ta konstrukcja nigdy nie zawodzi. Stworzony z myślą o dynamicznych i poszukujących przygód windsurferach, Combat gwarantuje wystarczającą moc, swobodę i pewność gdy jej potrzebujesz.

Lekki, stabilny i wytrzymały - Combat stworzony został z myślą o tym, żeby radzić sobie z czymkolwiek, kiedykolwiek i kimkolwiek.

  • jazda i przyśpieszenie - Wąski lik tylny zapewnia łatwe wchodzenie w ślizg i moc przy ostrzeniu.
  • szeroki zakres wiatrowy - Żagiel został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć jego potencjalny zakres wiatrowy i możliwość trymowania według indywidualnych potrzeb.
  • stabilność - Szeroko rozstawione listwy u dołu żagla umożliwiają łatwiejsze sterowanie nim przy silnym wietrze. Z kolei ich zagęszczenie bliżej topu zapewnia większą stabilność i lżejszą pracę.
  • Dostępne rozmiary: 3.0 / 3.3 / 3.7 / 4.0 / 4.0 / 4.2 / 4.5 / 4.7 / 5.0 / 5.3 / 5.6
 

ULTRA SCRIM

WZMOCNIONY LAMINAT RIP-STOP.
Dostępny w wersji PRO. Specjalny materiał wykorzystujący włókna Ultra High Molecular Density. 25% lżejszy niż Ultra Web. 2x wytrzymalszy niż tradycyjne zbrojenie.

RADIAL HD

WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA NEILPRYDE.
Panele RADIAL HD użyte w tych konstrukcjach mają za zadanie równomiernie rozkładać obciążenia po całej powierzchni żagla; skracając czas reakcji i zapobiegając jego deformacji. Panele RADIAL HD są indywidualnie dopasowywane i szyte w zależności od rozmiaru żagla, tak aby oferować podobne właściwości do technologii Powerfuse, ale w niższej cenie.

CUSTOMOWY NADRUK

Specjalna technologia firmy NeilPryde umożliwia drukowanie na monofilmie przed jego laminowaniem, dając możliwość projektowania wielowektorowych, niestandardowych grafik odpornych na promieniowanie UV. Taki nadruk ma minimalną grubość, co zmniejsza jego wagę i zapewnia lepszą wyrazistość koloru. Podczas laminowania zadrukowany materiał umieszczany jest po wewnętrznej stronie, co drastycznie zmniejsza jego zużycie. Kolory żagli NeilPryde 2021 zostały stworzone tak, aby przetrwać wieczność.

KIESZEŃ LISTWOWA FUSE

Projektanci zrezygnowali tutaj z tradycyjnych, oddzielnych kieszeni na listwy, tworząc dla nich jeden wspólny rękaw. Zmniejsza to niepotrzebną wagę, upraszcza konstrukcję i tworzy w pełni symetryczną przestrzeń dla listew, eliminując dzięki temu tendencję tradycyjnych kieszeni do pracowania w różny sposób w zależności od halsu.

PODWÓJNE SZWY

Przy wszystkich kluczowych szwach w żaglach NeilPryde zastosowano podwójne sploty, dzięki czemu wytrzymują one nawet długotrwałe przeciążenia.

Opinie o produkcie (0)

do góry