Żagiel Goya Nexus Pro Freeride Limited Edition

Żagiel Goya Nexus Pro Freeride Limited Edition
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 899,00 zł 2 750,00 zł 1899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Żagiel Goya Nexus Pro Freeride Limited Edition- 5 listwowy freeride

Nexus Pro to najlepszy wybór jeżeli od żagla oczekujesz mocy, stabilności, łatwości taklowania i prowadzenia żagla na halsie, a także manewrowości i lekkości „w rękach.” To bardzo popularny model, który jest bardzo chwalony przez naszych użytkowników na całym świecie, a zakres warunków w których może być używany zaczyna się od płaskiej wody, a kończy na zafalowanych wodach oceanicznych ze średnimi falami.

Serce i dusza freeridu ujawniają się w tym modelu żagla. Świetny dolny zakres, stabilność, łatwość kontroli, świetna prędkość, możliwość wysokiego skakania i niespotykana dla żagla z tego segmentu kontrola na halsie i podczas manewrów! Pływanie zarówno w słabszym jak i mocniejszym wietrze jest czysta przyjemnością. Pozwala osiągać duże prędkości w bardzo szerokim spektrum warunków. Mniejsze rozmiary dla zwiększenia manewrowości mają wyżej wycięty lik dolny, a większe posiadają nieco bardziej freeridową charakterystykę dla maksymalizacji komfortu i prędkości oraz łatwości wchodzenia w ślizg w granicznym wietrze. Jest stworzony po to by wytrzymać długie użytkowanie w zróżnicowanych miejscach i stanach wody.

Celem naszego teamu w tym roku była poprawa prowadzenia i kontroli w silnym i szkwalistym wietrze bez tracenia dolnego zakresu. Ten cel został osiągnięty poprzez zmiany w obrysie, nieco krótsze długości głowicy żagla i szerszy obrys górnej części. Dodatkowo poprawiliśmy kształty szwów i krój liku wolnego, co zaowocowało „czystszym” wypuszczaniem nadmiaru wiatru. Żagiel pozostał jednak bardzo stabilny w trakcie płynięcia na linii prostej.

 

Konstrukcja: Pro Monofilm + Scrim

Dostępne rozmiary: 4.9, 5.4, 5.9, 6.4, 6.9, 7.4

Opinie o produkcie (0)

do góry