Żagiel Goya Banzai Pro Wave Limited Edition

Żagiel Goya Banzai Pro Wave Limited Edition
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 699,00 zł 2 810,00 zł 1699.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

Żagiel Goya Banzai Pro Wave - 4 listwowy wave

W sezonie 2019 Banzai Pro trzyma się mocno koncepcji eksplozywnego żagla wave o nowoczesnych kształtach, bezpośredniej mocy i niespotykanej manewrowości na poziomie Pucharu Świata PWA.

W tym sezonie wprowadzamy znaczące zmiany, zastępując duże powierzchnie dakronu w kieszeni masztowej, materiałem SCRIM™, który zapewni lepsze możliwości trymowania, większą stabilność i głębokość profilu, a także lepsze czucie i gładszą pracę po maszcie.

Skróciliśmy po maszcie rozmiary od 3.15 do 4.2, które jednocześnie stały się głębsze, stabilniejsze i bardziej elastyczne, cichsze w pracy i bardzo komfortowe nawet w bardzo porywistych i szkwalistych wiatrach. Skup się na linii przejazdu zamiast myśleć o sprzęcie!

Bom w rozmiarze 4.7 został skrócony, a tenże rozmiar jest obecnie idealnym przykładem żagla projektowanego z myślą o filozofii doboru masztów mix&match. Można go teraz otaklować zarówno na maszcie 370, 400 jak i bazie od masztu 400 z topem od rozmiaru 370! Im sztywniejszy maszt tym więcej mocy, im miększy tym więcej kontroli. Zakres wiatrowy tego żagla jest w tym sezonie niesamowity! Można go również dopasować do pożądanej przez siebie charakterystyki pracy.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry