ŻAGIEL GOYA MARK 2 FREERACE FUSCHIA 2022

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 789,00 zł 3789.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

ŻAGIEL GOYA MARK 2 FREERACE 2022

Francisco Goya zawsze miał serce do ścigania, więc wspólnie w teamie Goya dopracowali nowego Marka 2. W tegorocznym modelu producenci najbardziej skupili się na maksymalnym zredukowaniu wagi.

Dalszy nacisk Goya położyła na komfortowe prowadzenie i kontrolę przy silnych wiatrach, poprzez udoskonalenie krzywizny liku, kształtu szwów oraz kontur żagla.

W porównaniu do zeszłorocznego modelu, nowy Mark 2 posiada krótszą długość bomu niezależnie od rozmiaru, by dodatkowo poprawić kontrolę oraz manewrowanie. 

Przez to wszystko Mark 2 jest idealnym Freerace'owym żaglem. Zapewnia: doskonałą prędkość, kontrolę oraz stabilność.

Dzięki jego technologiom oraz konstrukcji, nie musimy klarować nadwymiarowego żagla by czuć pełną moc. Mark 2 został stworzony tak, by w każdych warunkach wiatrowych wyciskać z niego maksymalną prędkość. Mark zużywa także mniej energii podczas zwrotów, dzięki czemu łatwiej jest wyjechać rufę w pełnym ślizgu.

Został zaprojektowany z myślą o prawdziwych wyścigach (foil, slalom), najlepiej łączy się z deską Goya Proton Pro IV. Wszytskie rozmiary są kompatybilne z masztami SDM i RDM, z wyjątkiem rozmiarów 5.4 oraz 5.8, które działają tylko na masztach RDM.

Konstrukcja: Monofilm window, Bi-ply, Scrim panels.


Dostępny w rozmiarach: 5.4, 5.8, 6.2, 6.6, 7.2, 7.8, 8.5, 9.5

 

Opinie o produkcie (0)

do góry