ŻAGIEL GOYA FRINGE PRO SURFWAVE RED 2022

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 269,00 zł 3269.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

ŻAGIEL GOYA FRINGE PRO SURFWAVE RED 2022

Nowy Fringe Pro jest owocem pracy kilku sezonów, które były rozwijane przez czołowych rider'ów takich jak Adam Warchoł i Levi Siver.


Goya Fringe Pro to czysto surfingowy żagiel. Cechuje się: 3-listwami, najniższą dotąd wagą wśród wszystkich wave'owych żagli, generowaniem naprawdę dużej ilości mocy oraz łatwością w kontroli i manewrowaniu nawet podczas najbardziej wymagających warunków.


Nowy model cechuję się ogromną redukcją wagi. Fringe Pro to doskonały żagiel dla tych, którzy szukają uniwersalnego pędnika do każdych warunków. Produceni wspominają, że Fringe'a najlepiej łączyć z deskami o większej wyporność, aby dodatkowo poprawić swobodę manewrowania i wykonywania różnorodnych trick'ów.


Fale, płaska woda czy foil'owanie nie mają znaczenia dla tego żagla. Dzięki wybranie żagla po bomie możemy regulowac jego pracę (2 remizki, dolna = kontrol, górna = moc).


Fringe Pro ma okno Bi-Ply, które chroni go przed promienowaniem UV. Bi-Ply to dwuwarstowa laminowa przezroczysta folia, która jest 3-razy trwalsza niż monofilm i znacznie bardziej odoporna na urazy mechaniczne.


Ten żagiel naprawdę nigdy nie zawodzi, dlatego jest ulubionym żaglem Jasona Diffina!


Konstrukcja: Pro, okna B-Ply i X-Ply, Scrim Panels


Dostępne rozmiary: 2.8, 3.0, 3.3, 3.5, 3.7, 4.0, 4.2, 4.5, 4.7, 5.0, 5.3, 5.5, 5.7, 6.3

 

Opinie o produkcie (0)

do góry