ŻAGIEL GOYA CYPHER PRO FREESTYLE FLUO YELLOW 2022

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 269,00 zł 3269.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

ŻAGIEL GOYA CYPHER PRO FREESTYLE FLUO YELLOW 2022

Legendarny Bounce w tym roku odszedł w niepamięć. Został wyparty przez nowy owoc prac zespołu Goya, jakim jest Cypher Pro. Został stworzony wraz z czołowym freestyle'owym rider'em: Antoine Albertem. Słowa, które idealnie cechują Cypher'a to ogromny pop i lekka jak piórko konstrukcja.


Masny lift, łatwość manewrownia oraz wyśmienita kontrola sprawiają, że jest on idealnym żaglem do freesstyle'u. Z pewnością zapewni Ci ogromny progres, nieważne czy jesteś nowicjuszem czy starym wyjadaczem zatoki Puckiej. Cypher Pro nie tylko jest osobistym pędnikiem Antoine'a Alberta ale także czołowych rider'ów takich jak: Yardena Meira, Jaya Lee i Roberta Warwicka.


Nie bez powodu Goya nazwała ten żagiel Cypher'em. Wizja kryjąca się za nazwą podkreśla idee, która mówi o tym, że Cypher został stworzony nie tylko do freestyle'u, ale np. do wave'u i foil'a.


Aby uzyskać jeszcze niższą wagę niż posiadał Bounce, Goya musiała się nie co pogłowić nad jego konstrukcją. W efekcie jest zbudowany z najlżejszych materiałów takich jak: monofilm Bi-Ply (zmniejsza wagę, oraz nadaje odporność na uszkodzenia i promieniowanie UV) oraz Scrim Panels (dodatkowo redukują wagę).

Cypher Pro posiada też nowe szczegóły, które wpływają na jego pracę: mocny lift, ogromny pop oraz cichą jak myszka rotację podczas trick'ów.


Żeby tego było mało Goya w tym roku postanowiła także skrócić długość bomu, by ułatwić manewry rotacyjne oraz duck jibe'y. Skrócenie bomu wyskutkowało tym, że Cypher Pro uległ wydłużeniu, przez co żagiel ma jeszcze większą siłę nośną.

Konstruckja: Pro, Monofilm window, Bi-Ply, Scrim Panels

Dostepny w rozmiarach: 2.8, 3.1, 3.4, 3.8, 4.2, 4.4, 4.8, 5.1, 5.4, 5.6, 5.9

Opinie o produkcie (0)

do góry