ŻAGIEL GOYA BANZAI PRO WAVE FLUO RED 2022

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 339,00 zł 3339.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GOYA WINDSURFING

Opis

ŻAGIEL GOYA BANZAI PRO WAVE  FLUO RED 2022

Żagiel GOYA Banzai Pro został skonstruowany przy pomocy czołowych rider'ów takich jak : Marcilio Browne i Kai Lenny. Banzai Pro to światowy wave'owy żagiel, który zapewnia wyjątkową moc połączoną ze świetną kontrolą.


Nowy Banzai Pro charakteryzuje się: ulepszonym wyczuciem elastyczności, niezależnie od rozmiaru żagla, doskonałym wyważeniem podczas wykonywania sztuczek oraz dodatkową mocą dostępną przez wybranie żagla po bomie(2 remizki, dolna = kontrola, górna = moc), by wykonywać grube sztuczki lub po prostu by nabrać większej prędkosći, a także charakteryzuje się najwyższą dotąd zredukowaną wagą.


Unikatową cecha modelu Banzai jest możliwość precyzyjnego kontrolowania go za pomocą tylnej ręki. Środek ciągu umieszczony jest z przodu, ale zawsze kiedy tego potrzebujesz, napędzając się na falę do skoku czy też w trakcie jazdy z falą, możesz dobrać żagiel tylną ręką, dodając mu błyskawicznie przyspieszenia i mocy. Taka charakterystyka pozwala osiągnąć bezpośrednie połączenie z żaglem i perfekcyjną kontrolę nad tym kiedy żagiel ma być pełen mocy, a kiedy ma stawać się neutralny w rękach. Pozostajesz połączony z żaglem niezmiennie, w trakcie całego manewru. Marcilio Browne pracował bardzo dużo nad tym konceptem, kładąc nacisk na feeling bezpośredniego połączenia z żaglem, który gwarantuje nadzwyczajną kontrolę i pewność siebie nawet w najbardziej skomplikowanych trickach. Na rynku można zaobserwować trend projektowania żagli o bardziej neutralnym czuciu i na to również jest miejsce w palecie Goya, ale Banzai Pro zaprojektowany został dla bardziej bezpośredniego i błyskawicznego wpływu ridera na sprzęt.


Goya Banzai cechuje się największą jakością nawet w najmniejszych detalach. Zagięte krawędzie i ochrona liku tylnego chronią żagiel przed strzępieniem przez co będzie służył Ci przez kilka nawet kilkanaście dobrych sezonów.


Centralne okno wykonane jest z materiału B-Ply, który jest znacznym ulepszeniem w porównaniu do monofilmu. Bi-Ply to laminowane dwie cieńsze warstwy monofilmu najwyższej jakości, który odznacza się 3 razy wyższą trwałością niż klasyczny monofilm. Poprawia to również odporność na załamania, pęknięcia oraz wpływ promieniowania UV. Jest co prawda dwa razy droższy niż zwykły materiał jednak dużo większa wytrzymałość, trwałość oraz mniejszy ciężar w pełni rekompensują jego cenę.


Ten żagiel przenosi windsurfing na inny dotychczas poziom, dlatego nie bez powodu został wybrany przez Nikodema Merlaka oraz Marcilio Browne'a


Konstrukcja: Pro, Bi-Ply window, Scrim panels.


Dostępny w rozmiarach: 3.15, 3.4, 3.7, 4.0, 4.2, 4.5, 4.7, 5.0, 5.3, 5.5, 5.7, 6.0, 6.3

Opinie o produkcie (0)

do góry