ŻAGIEL DUOTONE WARP FIN 20.22 4CAM 2022

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7 329,00 zł 7329.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Duotone

Opis

ŻAGIEL DUOTONE WARP FIN 20.22 4CAM 2022

Slalomowy żagiel firmy Duotone. Nowa zredukowana waga oraz lekkie poprawki, sprawiają że Warp jest niebywale szybki oraz stabilny podczas pływania na klasycznym finie.

Najważniejsze cechy:


-Unikatowy design: gwarantuje idealne połączenie mocy i ciągnięcia do przodu, bez utraty stabilności.


-HYPER CAM 2.0: zupełnie nowe technologicznie kambery, które posiadają regulowaną długość dla zoptymalizowania ich obrotu oraz zwiększenia wydajności przechodzenia ich na drugą stronę, po zwrocie.


-Konstrukcja dopasowana do rozmiaru: każdy rozmiar żagla jest indywidualnie dopasowany do siły wiatru.


-Kieszeń wykonana z materiału XPLY: eliminuje rozciąganie się jej i nie wchłania wody przez co waga na sucho żagla jest równa wadze mokrego żagla.


-7 listwowy: właśnie dlatego Warp jest jednym z najlżejszych żagli slalomowych na rynku.


-IROCKET 2.0: możemy indywidualnie kalibrować napięcie listew za pomocą klucza torx.


-Nowy przekrój rogu szotowego: sprawia, że żagiel nabiera większej mocy oraz przyspieszenia.

Duotone Warp to żagiel dzięki któremu Piere Mortefon jest obecnym mistrzem świata PWA. Wszystkie nowe innowacje i ulepszenia były kierowane pod przyspieszenie oraz stabilność. Tegoroczny Warp w porównaniu do swojego starszego brata z 2021 roku, to całkowicie przeprojektowany żagiel. Bardziej wyrazista konstrukcja High Aspect Ratio, szczególnie w większych rozmiarach ze skróconą długością po bomie i przesuniętym do przodu profilem, wymaga mniej mocy, jest lżejsza w dłoni oraz zapewnia większą kontrolę przy silnych wiatrach. Sztywniejsze listwy, dodatkowo stabilizują kształt, aby potężne szkwały można było przekształcić w większą prędkość bez utraty jakiejkolwiek kontroli. Dodatkowo nowa koncepcja NO COMPROMISE DESGIN, spowodowała podniesienie dryfu, aby podnieść deskę, by miała ona nieziemskie przyspieszenie oraz lepszy ślizg. Co najważniejsze Warp nie przyspiesza nagle, tylko umiarkowanie aby nie tracić pozycji oraz kontroli. Tegoroczny model żagla posiada także zoptymalizowaną górną krzywą liku, aby dodatkowo zwiększyć jego wydajność. Duotone najwięcej pracy poświęciło rozmiarowi 5.8, aby zapewnić ten sam zakres wiatru i osiągi jak w przypadku poprzednich wersji 6.2 i 5.5. 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry