Latawiec North NEO 2018 WAVE / FREERIDE Red

Dostępność: Zapytaj o dostępność- napisz do nas lub zadzwoń!
Cena: 3 900,00 zł 3900.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: NORTH KITEBOARDING

Opis

Neo 2018- Nowa geometria modelu zapewnia jeszcze lepszy depower, jeszcze lepsze prowadzenie latawca przy zachowaniu sławnej mocy low end, jaką dostarczały poprzednie generacje.

Według naszych riderów latawiec Neo na rok 2018 generuje więcej mocy i jest zdecydowanie szybszy. Dzięki temu, że można nim szybciej operować, że ma węższą krawędź natarcia i mniejsze siły na barze, pływanie na nim jest jeszcze przyjemniejsze niż w poprzednich latach!

Cechą charakterystyczną tego latawca jest bardzo równomierne rozłożenie mocy na całej długości łuku zakrętu. Konstrukcja 3 tubowa oznacza drastyczną redukcję wagi dzięki czemu latawiec swobodnie unosi się kiedy jedziesz wzdłuż fali.

NEO siedzi nieco z tyłu okna wiatrowego co sprawia że zamiast podlatywać do tyłu unosi się on swobodnie w powietrzu. Oznacza to że w depowerze zachowana jest bardzo dobra sterowność i latawiec nie traci nic ze swej żywiołowości w górnej części zakresu wiatrowego. Doskonale sprawdza się zarówno przy jeździe hooked jak i unhooked, nadaje się także do freestyle. Łatwy restart i dobry rozkład mocy to cechy które predysponują do nauki nowych tricków.

Set: KITE,  Pokrowiec, Zestaw naprawczy.

Bar dedykowany przez producenta - 4 linkowy  Northa

Dostępny w trzech kolorach: czerwony, zielony, carbon

Charakterystyka:

  • Dobry wybór zarówno do deski twintip, jak również surfboard przy jeździe bez strapów.
  • Czułe sterowanie przy depowered
  • Możliwość szybkiego i pewnego skręcania jak również driftingu
  • Latawiec o bardzo dużej mocy (proponowany wybór przez producenta w przypadku Neo to 1-2 rozmiary mniej niż w przypadku innych latawców NKB)
  • Bardzo łatwy restart.
  • Możliwość stosowania z 4 i 5 linkowym barem.
  • Kształt delta

Dane techniczne

Rok 2018

Opinie o produkcie (0)

do góry