DESKA SNOWBOARDOWA GNU HEADSPACE 2021

2020-2021-GNU-Forest-Bailey-Head-Space-Snowboard.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 499,00 zł 2 199,00 zł 1499.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GNU

Opis

Head Space

Forest Bailey i jego maszyna do wszystkiego, park, trasa a także backcountry - od małych do dużych przeszkód. Bezcenne doznania z carvingu zapewni Ci asymetryczny kształt deski uzbrojony w Magne Traction®. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal model Axtion, Transfer.

 

- C3 BTX to ulepszony camber dzięki dodaniu delikatnego rockera pomiędzy wiązaniami.Jest to bardzo agresywny kształt dla zaawansowanych riderów, którzy oczekują pełnej kontroli i bardzo szybkiej reakcji deski przy bardzo szybkiej jeździe.. Dzięki mini rockerowi deska lepiej jeździ w puchu i jest łatwiejsza przy małych prędkościach. Patent Mervin Mfg.

 

  • Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.


Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską

 

- Sintered Base ślizg spiekany

- Twin Tip

- 2 poziomy asymetrii

 

wcięcie boczne (side cut) -  od strony pięt wcięcie jest większe przez co łatwiej obciążyć deskę na tej krawędzi

 

 flex deski – deska jest miększa od strony pięt co kompensuje mniejszą amortyzację nóg podczas jazdy  na tej krawędzi

 

  • Aspen/Paulownia/ to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi.  Miększe drewno Paulownia od strony pięt.
  • Eco Sublimated Poly Top wytrzymały i przyjazny dla środowiska laminat deski

 

- UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

wykorzystujące technologię spiekania

- Grafikę zaprojektował Forest Bailey.

- Flex 4.5 dla 149, 5 dla 152 i 152W, 155, 6 dla 155W, 158,

- Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

Opinie o produkcie (0)

do góry