DESKA SNOWBOARDOWA CAPITA PATHFINDER 2023

DESKA SNOWBOARDOWA CAPITA PATHFINDER 2023
 • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 520,00 zł 1 899,00 zł 1520.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CAPiTA

Opis

DESKA SNOWBOARDOWA CAPITA PATHFINDER 2023

 

Pathfinder to świetna deska entry level w kolekcji CAPiTA. Jest bardzo zwrotna, zapewni dużo zabawy o przede wszystkim jest łatwa w prowadzeniu, wybaczająca błędy i zdolna do wielkich rzeczy. Dzięki dużej reputacji i skromnej cenie Pathfinder pozostaje jedną z najbardziej poszukiwanych desek dla początkujących.

Pathfinder to klasyczny camber z powiększoną strefą kontaktu 4cm przed zakończeniem krawędzi efektywnej, daje nam zdecydowanie większą kontrolę, responsywność i stabilność. Deska wyposażona w bardzo solidny rdzeń z topoli i buku FSC® CERTIFIED DUAL CORE™ dla większej mocy, lepszego pop’u i trwałości. Pathfinder ma oldschoolowy, tępy kształt z krótszym nosem i tailem w celu zmniejszenia wagi. Pozwala zejść w dół z długością bez utraty wydajności.

 

Profil:

-CAMBER: PROFIL PARK V1 - Konfiguracja camber PARK V1 zeruje tradycyjny camber na 4 cm przed końcem taliowania. Małe sekcje zerowego cambera zapewniają bardziej kontrolowaną jazdę, zachowując reakcję i moc deski z tradycyjnym camberem. Krótko mówiąc deski z profilem PARK V1 są stabilniejsze i lepsze do jazdy na krawędzi niż klasyczne camberowe deski.

 

Detale techniczne:

 • FLEX: 4/10
 • KSZTAŁT: DESKA KIERUNKOWA, SET BACK 0,5"
 • RDZEŃ: FSC® CERTIFIED DUAL CORE™ - Lekki i sprężysty rdzeń z topoli w połączeniu z bukiem dla zwiększenia mocy i trwałości.
 • WŁÓKNO: SPECIAL BLEND FIBERGLASS - Biax / Biax – optymalna mieszanka włókna szklanego, lżejsza niż tradycyjna.
 • ŻYWICA: MAGIC BEAN™ RESIN - Capita do wszystkich desek wykorzystuję ekologiczną żywicę, która jest produkowana bez odpadów i emisji gazów cieplarnianych. Dodatkowo zapewnia wysoką wydajność ze zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepło, czyli mniej zużywanej energii w procesie produkcji deski snowboardowej. Dzięki niej rdzeń może być lżejszy przy zapewnieniu takich samych właściwości deski. Dlatego deski CAPiTa są jednymi z lżejszych desek na rynku!
 • ŚLIZG TŁOCZONY: SUPERDRIVE™ EX BASE - Jest to nowa technologia, która bierze co najlepsze z dwóch światów, szybkość i twardość ślizgu spiekanego i wytrzymałość tłoczonego. Jeśli nie masz czasu często serwisować ślizg to deska dla Ciebie.
 • LAMINAT: Multitech™ Level 4 DeepSpace™ Silkscreen + PAM16000™ Topsheet – świetnie prezentująca się wielopoziomowa struktura laminatu. Capita zadbała, żeby laminat był bardzo lekki, dużo lżejszy niż klasyczne deski pokryte lakierem.
 • KRAWĘDZIE: stalowe 360 degree HRC48 Steel Edges.
 • SIDEWALL: pełne ścianki boczne z zabezpieczeniem ABS1000.
 • INSERTY: inserty ze stali nierdzewnej 4x2

 

MADE IN AUSTRIA! – Capita produkuje i pracuje nad nowymi technologiami we własnej fabryce, co nie jest regułą w branży.
Zapewnia im to dostęp do najlepszych technologii w produkcji własnych desek. CAPiTA MFG – The Mothership jest przykładem
tego jak powinna działać nowoczesna produkcja. ZERO emisji CO2, energii czerpana ze źródeł odnawialnych, a 98%
materiałów do produkcji desek jest brana z najbliższych regionów, dzięki czemu nie przyczyniają się do zanieczyszczenia
wynikającego z transportu. Fabryka posiada własny stok do testowania nowych rozwiązań!

 

Opinie o produkcie (0)

do góry