CAPITA Warspeed 2020

CAPITA Warspeed 2020
 • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 599,00 zł 2 299,00 zł 1599.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CAPiTA

Opis

 • WARPSPEED

  Szybka jak grom z jasnego nieba! Szybka deska dla szybkiego faceta! Jedna z najsztywniejszych desek w kolekcji Capity. Inspirowana modelami Supernova oraz Black Snowboard of Death, w swoim składzie zawiera m.in. wstawki forced carbonu dla usztywnienia nose'a i tail'a oraz zniwelowania drgań przy szybkiej technicznej jeździe. Warspeed to deska dla dużego chłopa z dużą nogą, szersza w talii od pozostałych modeli. Ulubiona puchowa deska Brandona Cocarda!

  • STYL JAZDY: ALL MOUNTAIN / RACE 
  • SZEROKOŚĆ: WIDE 
  • MOCOWANIE: STANDARDOWE
  • KSZTAŁT DESKI: DIRECTIONAL
  • PROFIL DESKI: HYBRYDA / CAMBER 
  • FLEX: 7.5
  • ŚLIZG: SPIEKANY 

   

  Mountain V2 profile - delikatny camber z zupełnie płaskim tail'em i rockerem na nose'ie ułatwiający jazdę z przeniesionym ciężarem na tylną nogę. Przeznaczony do szerokich desek typu wide.

  PANDA CORE™ - rdzeń z włókien bambusa. Lekki, bardzo dobrze oddaje energię, idealny do szybkich skrętów i jazdy na krawędzi. Oprócz klasycznych włókien bambusa dodatkowo wrzucone zostało 8 bambusowych prętów, który nadają niesamowitego pop’a desce.

  DYNAWEAVE™ FIBERGLASS - laminat trójosiowy na wierzchu rdzenia i dwuosiowy niżej, zwiększający trwałość i wytrzymałość. Spiekana w niskiej temperaturze co pozwala zachować drewnu dłużej jego naturalne właściwości i wytrzymałość rdzenia.

  FORGED CARBON TIPS - efekt współpracy z Union Binding. Rewolucja w świecie sportu, FORGED CARBON formowany w 3D zapewniający najwyższą jakość i sztywność oraz wytrzymałość obicia.

  PRE-CURED CARBON V-TECH - 30-milimetrowe wstawki z carbonu wygiętego po łukowatym kształcie od nose'a i tail'a w stronę insertów, zapewniające najmocniejszy pop oraz wzmocnienie końców deski.

  BAMBOO POWER RODS - osiem bambusowych pasków w impaktowych miejscach wiązań, dobrze tłumiących drgania, a jednocześnie wspierających przenoszenie energii z nogi na krawędź.

  OMEGA MARK II™ HIGH-SPEED BASE - zupełnie nowy ślizg OMEGA™ SPEED wykonany z nowej mieszanki sprężonego polietylenu o ultra wysokiej masie cząsteczkowej. W sezonie 2016/17 ulepszenia obejmują przejrzystość i większą gęstość, a dzięki porowatej strukturze lepiej wchłania wosk, dzięki czemu dłużej możemy się cieszyć idealnie przygotowanym ślizgiem.

  360 Degree Steel Edges - stalowe krawędzie.

  4 x 2 Inserts - standardowy rozstaw insertów 4x2.

  MADE IN AUSTRIA: Jako jedna z niewielu firm snowboardowych CAPITA posiada własną fabrykę, w której połączenie wykwalifikowanych pracowników i wysoce zaawansowanych maszyn sprawiają, że Capita to jedna z najlepszych desek na rynku ! Deska powstała w zupełnie nowej, otwartej w listopadzie 2015 roku fabryce, która jest najnowocześniejszą i najbardziej ekologiczną fabryką desek snowboardowych na świecie! The Mothership

    

   

Opinie o produkcie (0)

do góry