CAPiTA Scott Stevens Mini 2019

CAPiTA Scott Stevens Mini 2019
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 039,00 zł 1 299,00 zł 1039.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CAPiTA

Opis

CAPiTA Scott Stevens Mini 2019

Nowość w kolekcji! Propozycja dla dzieciaków i juniorów. Mniejsza wersja zeszłorocznego pro-modelu Scotta Stevensa. „Starszy brat ma – to ja też chcę“ teraz będzie prostsze do rozwiązania. Profil deski jest przyjazny młodym riderom, którzy chcą stawiać pierwsze kroki we freestyle’u. Długości deski: 120, 125, 130 i 135.

Nowy FSC®CERTIFIED SELECT CORE™ zrobiony z jednego rodzaju i kawałka topoli, od krawędzi do krawędzi, od nose’a do taila, bez słojów. Zapewnia jednolity flex i płynną jazdę.

• STYL JAZDY: ALL MOUNTAIN JUNIOR / PARK
• SZEROKOŚĆ: JUNIOR 
• MOCOWANIE: STANDARDOWE 
• KSZTAŁT DESKI: TWIN 
• PROFIL DESKI: ROCKER 
• FLEX: 3
• ŚLIZG: TŁOCZONY

FREEDOM MINI PROFILE - delikatny flat między insertami oraz lekki rocker do nose i tail’a.

FSC®CERTIFIED SELECT CORE™ - zrobiony z jednego rodzaju i kawałka topoli, od krawędzi do krawędzi, od nose’a do taila, bez słojów. Zapewnia jednolity flex i płynną jazdę

MICRO-GLASS MAGIC BEAN™ RESIN - ten nowy system żywiczny ma bio-zawartość 60% odnawialnych surowców rolnych. Jest produkowany bez odpadów i emisji gazów cieplarnianych. W produkcji ma niską temperaturę wymagającą wysokiej wydajności. Jest sprężysty, potężny i wyjątkowo trwały. Żywica MAGIC BEAN™ daje znacznie silniejsze i sztywniejsze właściwości, co pozwala zmniejszyć grubość rdzenia. Naszym celem jest zaoszczędzenie masy rdzenia drewna poprzez zwiększenie żywicy. Oznacza to uzyskanie lżejszej deski, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.

HTP EXTRUDED BASE - ślizg dysponuje zmienionym składem molekularnym, który umożliwia żywsze opcje graficzne zachowujący przy tym niskie koszty utrzymania i korzyści techniczne.

360 Degree HRC48 Steel Edges - stalowe krawędzie.

4 x 2 Inserts - standardowy rozstaw insertów 4x2.

MADE IN AUSTRIA: Jako jedna z niewielu firm snowboardowych CAPITA posiada własną fabrykę, w której połączenie wykwalifikowanych pracowników i wysoce zaawansowanych maszyn sprawiają, że Capita to jedna z najlepszych desek na rynku ! Deska powstała w zupełnie nowej, otwartej w listopadzie 2015 roku fabryce, która jest najnowocześniejszą i najbardziej ekologiczną fabryką desek snowboardowych na świecie! The Mothership!

Opinie o produkcie (0)

do góry