BAR CORE SENSOR 3 PRO 2022

Dostępność: Zapytaj o dostępność- napisz do nas lub zadzwoń!
Cena: 3 559,00 zł 3559.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CORE

Opis

CORE SENSOR 3 PRO

 

Cechują go wszystkie funkcje standardowej wersji baru, jednak drążek jest z konstrukcji z włókna węglowego, co znacznie poprawia czucie kite'a, sztywność przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi. Ta wersja ma też linki z wersji 3+, które można dopasować do aż 4 długości: 18, 20, 22 i 24m.

 

 

-Titanium core - niezwykle lekki i wytrzymały rdzeń z tytanu. Zapewnia uniknięcie uszkodzenia i wycierania środka baru przez przebiegające tam linki, dzięki redukcji tarcia i odpowiedniemu wzmocnieniu.

-Stealth  Winders - otwierane końcówki pozwalają na wygodne zwijanie linek, a w trakcie pływania można je złożyć, co poprawia wygląd i chwyt baru.

-Griploc - asymetryczny przekrój baru, projektowany tak aby zapewniać niezrównanie pewny chwyt i redukować zmęczenie nawet podczas najdłuższych sesji.

-Live Wire - szybki sposób na zmianę szerokości baru. Wystarczy wyjąć i przekręcić końcówki aby przesunąć linki mocy, co pozwala na regulację pomiędzy 46,5 a 50 cm.

-4:1 adjuster - przełożenie zastosowane na systemie depoweru zmniejsza siłę potrzebną do jego używania czterokrotnie. Dodatkowo linka depoweru elastycznie się skraca i nie przeszkadza podczas pływania

-Krótki leash w zestawie

-Linki produkcji niemieckiej firmy Liros. Każdy zestaw jest wygrzewany i wstępnie rozciągany dzięki temu nowy bar nie musi być trymowany. Dodatkowo linki charakteryzują się niezrównanym stosunkiem grubości i wytrzymałości. Przy grubości jedynie 1.8mm, zrywają się przy aż 368kg obciążenia!

-Szplajsowane końcówki - nieco więcej pracy z naszej strony, jednak poprawa aerodynamiki i wytrzymałości splotów są tego warte.

-Multibag - torba na bar jest też wielofunkcyjnym pokrowcem na przeróżne drobiazgi. Świetnie nada się do przechowywania części zapasowych których potrzebujesz ze sobą.

-Gwarancja dostępności - bary Core są zrobione aby służyć jak najdłużej. Producent gwarantuje dostępność części zapasowych do barów jeszcze przez 6 lat od ich zakupu.

W zestawie:

- bar 50/46.5cm

- linki 24 vario (linki 18m, przedłużki 4m, przedłużki 2m, co pozwala dobrać długość linek na: 18, 20, 22, 24m)

- leash

- torba na bar

- standardowy chickenloop

- instrukcja

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry